Brożek strzela w Hiszpanii

22 września 2012 Brożek strzela w Hiszpanii

Paweł Brożek zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Recreativo Huelva. Jego zespół pokonał 3:0 CD Lugo w rozgrywkach Segunda Division.

Paweł Brożek już strzela gole dla nowego zespołu
Paweł Brożek już strzela gole dla nowego zespołu (fot. BMG-Sport)

Brożek tydzień temu zadebiutował w barwach nowej drużyny. Wtedy nie przyniósł szczęścia, bo po jego pojawieniu się Racing strzelił Recreativo trzy gole.

Dzisiaj 36-krotny reprezentant Polski zagrał od pierwszej minuty. Po 45 minutach jego klub remisował bezbramkowo z Lugo. W 54. minucie właśnie Brożek otworzył wynik spotkania. Dla byłego gracza Wisły Kraków to pierwszy gol w meczu klubowym od ponad 11 miesięcy. Ostatnią bramkę zdobył 14 października 2011 roku w starciu Trabzonspor – Ankaragücu (3:2). W międzyczasie strzelił gola dla reprezentacji w spotkaniu z Węgrami.