Broź: Pokażemy, że jesteśmy lepsi


23 listopada 2013 Broź: Pokażemy, że jesteśmy lepsi

Obrońca Legii Warszawa, Łukasz Broź, zapowiada, że w meczu z Pogonią zawodnicy „Wojskowych” będą chcieli udowodnić, że są lepsi od swego rywala. Spotkanie mistrza Polski z ekipą „Portowców” odbędzie się dzisiaj. Start o godzinie 20:30.


Udostępnij na Udostępnij na

Łukasz Broź (Legia Warszawa)
Łukasz Broź (Legia Warszawa) (fot. Grzegorz Rutkowski / iGol.pl)

28-letni defensor twierdzi, że po przerwie po meczach reprezentacji czas wrócić na ligowe boiska. – Przez dwa tygodnie odpoczęliśmy. Jesteśmy naładowani i czekamy na kolejne spotkanie ligowe. Chcemy się jak najlepiej zaprezentować i wygrać. Gramy u siebie, zawsze walczymy o trzy punkty. Wystąpimy przed naszą publicznością, więc musimy udowodnić swoją wyższość. Na boisku nikt nie odstawia nogi. Każdy pracuje na swój rachunek. Tak również będzie dzisiaj. Trudno powiedzieć, czy zagram. Przed nami jeszcze ostatnie treningi, na których wiele się może wyjaśnić – dodaje Broź.

Konfrontacje pomiędzy Legią a Pogonią nazywane są często „meczami przyjaźni”, gdyż fani obydwu ekip ze sobą sympatyzują. Po szesnastu kolejkach drużyna Legii jest liderem T-Mobile Ekstraklasy, mając w dorobku 34 punkty. Podopieczni Dariusza Wdowczyka po szesnastu seriach gier plasują się na czwartym miejscu z 27 oczkami na koncie.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze