Branca: Interesujemy się Aguero


Dyrektor sportowy Interu Mediolan potwierdził, że jego klub jest zainteresowany pozyskaniem 20-letniego napastnika Atletico Madryt.


Udostępnij na Udostępnij na

Marco Branca zdradził, że w planach Interu na najbliższe letnie okienko transferowe, brane pod uwagę jest sprowadzenie Sergio Aguero. Choć sam zawodnik potwierdzał w ciągu ostatnich tygodni chęć dalszej gry w ekipie ze stadionu Vicente Calderon, istnieje powód, dla którego może zmienić swoje zdanie. Aguero miałby nie być zadowolony ze współpracy z nowym trenerem Atletico Abelem Resino. 49-letni szkoleniowiec zaprzeczył jednak doniesieniom o domniemanym konflikcie pomiędzy nim, a największą gwiazdą zespołu.

Włoskie media uważają, że Inter zgodzi się na złożenie oferty za Argentyńczyka, tylko jeśli zdecyduje się on na opuszczenie Madrytu. Swoje zdanie na temat całej sytuacji wyraził Branca, który nie omieszkał wspomnieć o szacunku jakim darzy piłkarza „Rojiblanos”.

Lubię zawodników wyjątkowych, a Aguero posiada wszystkie cechy by zostać jednym z najlepszych, jest fantastyczny. Pewne rzeczy są cały czas monitorowane przez naszych ludzi, będących co weekend na wielu stadionach. W przypadku Aguero nie padło z naszej strony żadne zapytanie o sumę ewentualnego transferu. Obecnie koncentrujemy się wyłącznie na bieżących wydarzeniach.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze