Braga nie chce „Diabła”


Młody pomocnik Manchesteru, Rodrigo Possebon, wypożyczony na rok do obecnego lidera portugalskiej ligi, Sagres, nie poradził sobie w nowym zespole i prawdopodobnie wcześniej zakończy swoją przygodę z piłką w Portugalii, wracając na Wyspy.


Udostępnij na Udostępnij na


Wypożyczony latem z Manchesteru United do Sportingu Braga Rodrigo Possebon może wrócić na Old Trafford szybciej niż się tego spodziewał. Trener portugalskiego zespołu jest rozczarowany formą 20-latka i oznajmił już, że nie widzi dla niego miejsca w składzie. Tak naprawdę trener Domingos Paciencia w meczu o stawkę sprawdził Possebona tylko raz – podczas meczu Ligi Europejskiej przeciwko szwedzkiemu Elfsborgowi. Młody Brazylijczyk zszedł wówczas z boiska w 34. minucie, kiedy jego drużyna przegrywała już 0:2. Szkoleniowiec nie ma zamiaru w najbliższym czasie stawiać na młokosa, a i ten chciałby wrócić już do Manchesteru.

Possebon trafił do Anglii w styczniu 2008 za trzy i pół miliona euro z brazylijskiego Internacionalu. W lipcu tego roku został wypożyczony na rok do Sportingu Braga.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze