Bosacki zostaje w Lechu


22 stycznia 2010 Bosacki zostaje w Lechu

Bartosz Bosacki przynajmniej do końca następnego sezonu pozostanie piłkarzem Lecha Poznań. Trwające już od ubiegłego roku negocjacje dobiegły końca. Kapitan „Kolejorza” porozumiał się z klubem i wkrótce podpisze nową umowę.


Udostępnij na Udostępnij na

Bartosz Bosacki zostaje w Lechu. Tomasz Jodłowiec na razie do niego nie trafi.
Bartosz Bosacki zostaje w Lechu. Tomasz Jodłowiec na razie do niego nie trafi. (fot. Hanna Urbaniak / iGol.pl)

Wychowanek poznańskiego klubu, który niedawno został mianowany trzecim ambasadorem Euro 2012, w stolicy Wielkopolski nie krył jednak, że decyzja o pozostaniu w Lechu nie należała do najprostszych.  Do ostatniego momentu, praktycznie jeszcze do wczoraj, inne kluby namawiały mnie, żebym jednak w czerwcu zmienił barwy przyznał Bosacki.

Ostatnie miesiące były szczególnie trudne dla byłego obrońcy reprezentacji Polski. Jego kontrakt wygasał w czerwcu tego roku, a w przypadku nowej oferty kończyło się jedynie na obietnicach ze strony klubu. Kolejne terminy rozmów notorycznie przesuwano. Z drugiej strony, coraz częściej dochodziły głosy, że włodarze „Kolejorza” są zainteresowani pozyskaniem innego stopera, Tomasza Jodłowca bądź Kamila Glika. Dlatego trudno dziwić się zawodnikowi, że na jego twarzy znów zagościł uśmiech.  Jestem zadowolony, bo wiem, co będę robił przez następny rok. Zawsze przy okazji przedłużania umowy pojawiały się różne wątpliwości, ale zawsze ostatecznie zostawałem w Poznaniu. I tak chyba już zostanie do końca dodał Bartosz Bosacki.

Nowy kontrakt, który piłkarz ma podpisać na zgrupowaniu w La Mandze, obowiązywać będzie do 30 czerwca 2011 roku.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze