Bilić pod wrażeniem gry Anglików


Po przegranym spotkaniu Chorwacji z Anglią Slaven Bilić nie ukrywał swojego podziwu dla postawy „Synów Albionu”. Selekcjoner Chorwatów twierdzi, że podopieczni Capello są głównym kandydatem do zwycięstwa w mistrzostwach.


Udostępnij na Udostępnij na

Anglia pokonała Chorwację 5:1 po dwóch bramkach Lamparta, dwóch Gerrarda i jednej Rooneya. Na konferencji pomeczowej Bilić komplementował grę rywali:

W najgorszym koszmarze nie przewidywałem takiego wyniku. Trzeba jednak przyznać, że Anglicy byli doskonali. Tak naprawdę możemy dziękować naszemu bramkarzowi, że do przerwy było tylko 2:0. Gratuluję gospodarzom zarówno zwycięstwa, jak i awansu do mistrzostw w RPA. Dla mnie to główny kandydat do zwycięstwa.

Bilić podkreślił na koniec, że Chorwacja grająca w mocno osłabionym składzie to nie ten sam zespół, do którego przyzwyczajeni są kibice.

Wiedzieliśmy, że możemy zagrać gorzej, jednak nikt nie spodziewał się aż takiej różnicy. Dobrze, że następny mecz gramy za miesiąc, a nie za trzy dni. Atmosfera w szatni nie jest obecnie najlepsza – zakończył selekcjoner.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze