Berbatow zagra latem w Milanie?


Jak donoszą angielskie media, zespół Serie A, AC Milan, chce mieć w swoich szeregach Dimitara Berbatowa! Wiadomość o tyle niespodziewana, bowiem jeszcze niedawno mówiło się o przeprowadzce Bułgara do Monachium. Tymczasem włodarze „Rossonerich” mówią o przygotowanej ofercie dla napastnika Manchesteru United


Udostępnij na Udostępnij na

Dimitar Berbatow to absolutny hit w letnim okienku transferowym dla Milanu. Jak wypowiadają się włodarze klubu, Bułgar byłby wymarzonym zawodnikiem pogrążającego się w tym sezonie zespołu. Również i dla samego zainteresowanego możliwość gry w nowym klubie wydaje się dobrym posunięciem. 29-letni napastnik ciągle ma trudności z grą od pierwszych minut w barwach Manchesteru United, jak pojawia się już na boisku, jego występy pozostawiają wiele do życzenia. Jak mówią władze „Czerwonych Diabłów”, zmiana otoczenia być może byłaby na korzyść zarówno dla zawodnika, jak i klubu.

AC Milan po zakończeniu trwającego wciąż sezonu planuje tak zwaną „czystkę” w swoich szeregach – po nieudanym już występie w Serie A. Dla włodarzy klubu kolejny rok bez zdobycia scudetto oznacza, że czas na rewolucję w stolicy mody. I to właśnie Dimitar Berbatow jest częścią planu szefów Milanu, którzy na Bułgarze mają zamiar budować nową drużynę.

– Dimitar nie grał i wciąż nie gra regularnie w Manchesterze. Wydaje się więc, że pozyskanie go do naszej drużyny w lecie jest wielce prawdopodobne. My bowiem będziemy robić wszystko, by ten cel zrealizować – powiedział jeden z członków zarządu klubu z Mediolanu.

Jedynym problemem może być kwota, jakiej żąda MU. Angielski klub za odstąpienie Bułgara oczekuje co najmniej połowy z 34,5 mln euro, które wyłożył za Berbatowa latem 2008 roku, sprowadzając go z Tottenhamu Hotspurs.

Komentarze
krunia10 (gość) - 13 lat temu

Berbatow przechód do Milanu

Odpowiedz
~Jaroszy (gość) - 13 lat temu

Nie mam nic przeciwko by wrócił do Spurs

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze