Benitez żali się na zarząd


Rafael Benitez jest coraz bliżej przeprowadzki do Juventusu Turyn. Hiszpański szkoleniowiec przyznał, że zarząd Liverpoolu nie wypełnił składanych obietnic, które skłoniły go do podpisania kolejnego kontraktu w ubiegłym roku.


Udostępnij na Udostępnij na

Zdecydowałem się na przedłużenie umowy, ponieważ mieliśmy niezły skład i po sezonie mieliśmy dostać pieniądze na wzmocnienia. Warunki jednak się zmieniły. Mieliśmy słaby sezon i mam nadzieję, że wszystko się w przyszłości ułoży, ale na ten moment, nie mogę powiedzieć nic na temat przyszłości, bo nie wiem, co nas czeka.

Beniteza podobna sytuacja już kiedyś spotkała. W 2004 roku kiedy przyszedł na Anfield Road, hiszpański szkoleniowiec pokłócił się zarządem Valencii. Wtedy tematem sporu była polityka transferowa.

Opuściłem Valencię, ponieważ warunki się zmieniły. To nie pieniądze dla mnie zadecydowały o tym, że zostałem w Liverpoolu. Postanowiłem, że zostanę po pewnymi warunkami, które teraz się zmieniły.

Zawodnicy dzielą taką samą frustrację. Wiem jak się czują, ponieważ rozmawiałem z nimi przez cały sezon. Ten nie był dla nas dobry, czego nie da się ukryć. Wiemy dlaczego i co należałoby zmienić – skomentował Benitez.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze