Benitez: Torres strzeli gola Realowi


Menedżer Liverpool FC, Rafael Benitez, jest optymistą przed środową konfrontacją z madryckim Realem. Szkoleniowiec "The Reds" twierdzi, że jego rodak w ataku angielskiej drużyny, Fernando Torres, zdobędzie bramkę na Estadio Santiago Bernabeu.


Udostępnij na Udostępnij na

Od swojego powrotu na boisku mistrz Europy już trzykrotnie pokonywał bramkarzy rywali. –Jestem przekonany, że Torres w środę wieczorem trafi do siatki. Jest to możliwe. Było to trudne zarówno dla Atletico, jak i każdego innego zespołu. Wydaje mi się, że to tylko zbieg okoliczności, że Fernando jeszcze nic nie strzelił na Santiago Bernabeu – twierdzi Benitez.

Zanim Torres trafił do Liverpoolu w 2007 roku, przez 6 lat bronił barw lokalnego rywala Realu, Atletico. Kibice „Królewskich” na pewno zgotują mistrzowi Europy „szczególne powitanie”.

Fernando bardzo się cieszy z każdego swojego trafienia. Ale gol wbity Realowi będzie dla niego na pewno czymś szczególnym, ponieważ on rozwinął się na Atletico – jako piłkarz i jako kibic – dodał hiszpański trener „The Reds”.

Komentarze
~SpEc (gość) - 15 lat temu

to jest piłka nożna wszystko sie może zdarzyć...
trzeba pamietać że bramki realu strzeże Iker Casillas
kolega Torresa z reprezentacji Hiszpanii myśle że to
bedzie ciekawe widowisko.... i stawiam na real!! ;)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze