Bebe: Chcę być jak Ronaldo, Nani i Anderson


Trafienie 20-letniego Bebe na Old Trafford zostało uznane za jeden z najbardziej szokujących transferów letniego okienka transferowego. Utalentowany zawodnik chce zrobić podobną karierę jak jego rodak, Cristiano Ronaldo.


Udostępnij na Udostępnij na

Portugalczyk na dniach dołączył do ekipy „Czerwonych Diabłów”, opuszczając Vitorię Guimaraes za kwotę oscylującą w okolicach siedmiu milionów funtów. Do całej transakcji doszło bardzo szybko, a zaskoczył zwłaszcza sir Alex Ferguson, który niejako wziął tego piłkarza w ciemno, po prostu ufając swoim skautom.

O samym zawodniku nie wiele wiadomo, choć informacją, która szczególnie zadziwiła, jest to, że swój talent Bebe rozwijał na ulicy, grając w przeszłości w lidze bezdomnych. Sam piłkarz jest bardzo szczęśliwy, że spełnił swoje marzenia o grze dla wielkiego klubu.

– Przybycie do zespołu takiego jak Manchester United to spełnienie marzeń każdego piłkarza. Okoliczność, iż na Old Trafford znajdują się Portugalczycy, była dla mnie bardzo motywująca. Jest tu wiele wielkich zawodników. Grał tu Cristiano Ronaldo, który teraz jest bardzo znanym piłkarzem. W klubie wciąż są Nani oraz Anderson. Chcę być jak oni i będę ciężko pracował, by stać się graczem z górnej półki – wyznał bohater letniego okienka transferowego.

Komentarze
~Tylko MANU!!!!!!!!!! (gość) - 12 lat temu

Może jak Anderson nawet trochę podobni są,ale na
pewno nie jak C.Ronaldo bo taki piłkarz nie wiadomo
kiedy się jeszcze trafi,Nani też jest wyśmienity i
też ma wyśmienitą zdolność do rajdów

Odpowiedz
~Gall Anonim (gość) - 12 lat temu

Ty z góry masz rację Ronaldo to drugi piłkarz
świata a Nani to jeden z lepszych Lewoskrzydłowych
w Europie

Odpowiedz
marcin199428 (gość) - 12 lat temu

Do Andersona poziomu może dobić ale nie do nani i
ronaldo to nigdy nie będzie tak utalentowany to są
dwa portugalskie unikaty

Odpowiedz
~Bobo (gość) - 12 lat temu

Nawet taki gracz jak bebe gra z ManU A U NAS KOPACZE?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze