Bajor: Brakuje nam dwóch punktów


5 maja 2010 Bajor: Brakuje nam dwóch punktów

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wciąż nie mogą być pewni utrzymania w lidze. Podopieczni Marka Bajora, mimo iż początkowo byli nie do zatrzymania, teraz mają problemy ze zdobyciem trzech punktów.


Udostępnij na Udostępnij na

W ostatniej kolejce piłkarze Zagłębia dość niespodziewanie przegrali z Polonią Bytom 1:2. – Nie zasługiwaliśmy na porażkę w tym spotkaniu. Prowadziliśmy mecz i dyktowaliśmy tempo, jednak to Polonia ma trzy punkty – powiedział Bajor.

Marek Bajor uważa, że jego zespół nie zasłużył na porażkę w ostatniej kolejce
Marek Bajor uważa, że jego zespół nie zasłużył na porażkę w ostatniej kolejce (fot. Joanna Kaliszewska / iGol.pl)

W Zagłębiu nikt nie ukrywa, że głównym celem drużyny jest utrzymanie w lidze. – Naszym celem jest utrzymanie. Do tej pory zdobyliśmy siedemnaście punktów, a to na razie nie gwarantuje nam utrzymania. Brakuje dwóch punktów – stwierdził.

Ostatnia porażka z Polonią spowodowała, że wśród kibiców Zagłębia pojawiły się głosy niezadowolenia z postawy zespołu. Mimo wszystko trener Bajor przekonuje, że sytuacja jest pod kontrolą, a zespół jest dobrze zmotywowany do następnych pojedynków. – Przegraliśmy dopiero pierwsze spotkanie. Nie możemy oceniać dotychczasowych osiągnięć przez pryzmat jednego spotkania. Jest trochę niedosytu po ostatnich pojedynkach u siebie, gdzie remisowaliśmy. Jesteśmy przygotowani na to, że ta walka o utrzymanie będzie trwała do końca – zakończył.
 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze