Ba: Nie oddam swojego miejsca!


19 lutego 2013 Ba: Nie oddam swojego miejsca!

Demba Ba jest bardzo chętny, by rywalizować o grę w ataku Chelsea Londyn. Napastnik „The Blues” ostrzega jednak przyszłych rywali, że nie pozwoli, aby ktoś zabrał jego miejsce w pierwszym składzie.


Udostępnij na Udostępnij na

Od przejścia z Newcastle United Demba Ba stał się niekwestionowaną gwiazdą Chelsea Londyn i podstawowym zawodnikiem Rafy Beniteza. Zarówno Hiszpan, jak i kibice londyńczyków nie wyobrażają sobie wyjściowej jedenastki bez Senegalczyka. Sam zainteresowany również sobie tego nie wyobraża, ostrzegając przyszłych rywali, że nie zamierza oddać swojego miejsca w składzie „The Blues”.

Demba Ba
Demba Ba (fot. chelseafc.com)

Jestem w jednym z największych klubów na świecie i to normalne, że co roku są przymiarki, aby kupić nowego napastnika. Ale to jest częścią futbolu i z pewnością rywalizacja uczyni mnie lepszym graczem – powiedział Ba.

Zawsze bardzo ciężko pracuję i wiem, że mogę jeszcze bardzo dużo osiągnąć. Zakup nowego napastnika tylko mi w tym pomoże. Ale na pewno nie pozwolę nikomu zabrać mojego miejsca w Chelsea – zakończył napastnik.

Komentarze
~Michał P. (gość) - 11 lat temu

Jeszcze trzeba to miejsce posiadać...

Odpowiedz
~Erni (gość) - 11 lat temu

Pewniejsze Miejsce Miał W Składzie Srok No Ale
Trafił Do The Blues Gdzie Jest Fernando Torres I
Będzie Miał Z Tym Jakiś Problem.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze