Ba: Możemy dogonić City


22 lutego 2013 Ba: Możemy dogonić City

Napastnik Chelsea Londyn, Demba Ba, wierzy, że teraz jest dobry moment, aby jego zespół dogonił w tabeli Manchester City. Obie drużyny spotkają się już w niedzielę na Etihad Stadium.


Udostępnij na Udostępnij na

Demba Ba wierzy w to, że Chelsea jest w stanie prześcignąć w ligowej tabeli ekipę Roberto Manciniego. Najbliższa okazja do tego, aby „The Blues” zbliżyli się do zawodników City, będzie już w niedzielę. Obecnie zawodnicy Rafy Beniteza mają cztery punkty straty do obrońców tytułu i porażka w nadchodzącym meczu praktycznie pozbawi ich szans na zajęcie drugiego miejsca w tabeli. O sukcesie swojej drużyny jest przekonany jej nowy nabytek, Demba Ba.

Demba Ba
Demba Ba (fot. chelseafc.com)

To nie jest najlepszy czas dla piłkarzy City. Różnica między nimi a United jest ogromna. Musimy to wykorzystać. Jeśli ich pokonamy, to zbliżymy się na jeden punkt. Wierzę, że to zrobimy – powiedział Ba.

Będziemy naciskać zawodników City tak bardzo, jak tylko potrafimy. Jeżeli ich pokonamy, to nabierzemy dużo pewności siebie i zobaczymy, gdzie zakończymy ten sezon – zakończył napastnik Chelsea.

Komentarze
~... (gość) - 11 lat temu

nie tylko ty jeden w to wierzysz :P

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze