Brazylijski snajper na celowniku Górnika Zabrze


Górnik Zabrze zainteresowany doświadczonym Brazylijczykiem

27 grudnia 2023 Brazylijski snajper na celowniku Górnika Zabrze
Zbigniew Harazim / zbyszkofoto.pl

Według naszych informacji Górnik Zabrze kontaktował się w sprawie pozyskania bardzo ważnego zawodnika klubu z najwyższej ligi w Portugalii. Mowa o piłkarzu, który ma duże doświadczenie na brazylijskich i portugalskich boiskach.


Udostępnij na Udostępnij na

Górnik w ostatnim czasie postanowił złożyć zapytanie o piłkarza czarującego na portugalskich boiskach. Andre Luis, o którym mowa, obecny sezon spędza w portugalskiej elicie, będąc kapitanem Moreirense FC, które obecnie zajmuje 6. miejsce w lidze.

Andre Luis wzmocni atak Górnika Zabrze?

Brazylijski napastnik dostarcza w tym sezonie wiele bramek dla swojego klubu. Obecnie Andre Luis ma na swoim koncie siedem goli i dwie asysty, dzięki czemu jest najlepszym strzelcem zespołu. W tym sezonie udało mu się wystąpić łącznie w 17 spotkaniach zbierając przy tym ponad 1500 minut!

Andre Luis swoją karierę rozpoczynał w Brazylii, gdzie przez parę lat tułał się po różnych klubach. Następnie budował swoją reputację w Portugalii, co pozwoliło mu na transfer do Moreirense FC. Z klubem przedarł się do portugalskiej elity, w której radzi sobie bardzo dobrze. Ostatnie miesiące należą do najlepszych w jego karierze. W obecnych rozgrywkach oprócz dobrych liczb został również kapitanem zespołu. Piłkarz mierzący 184 centymetry wzrostu wyróżnia się bardzo dobrą grą w powietrzu. W tym sezonie zdobył już pięć goli z główki.

Ściągnięcie Brazylijczyka nie będzie łatwe

Według naszych źródeł nie będzie jednak łatwo o sprowadzenie Andre Luisa do „Górników”. Klub wykazuje zainteresowanie piłkarzem, jednak obecne warunki stawiane przez agentów piłkarza są zbyt wysokie, jak na możliwości „Trójkolorowych”. Związane jest to niewątpliwie z dobrą formą zawodnika prezentowaną na portugalskich boiskach. Szanse na transfer wydają się dosyć małe, choć mogą się zwiększyć w letnim okienku transferowym, ponieważ kontrakt piłkarza z Moreirense FC kończy się 30 czerwca 2024 roku.

Wcześniej informowaliśmy również o zainteresowaniu Górnika Japończykiem Rei Hirakawa. Piłkarz podpisze jednak kontrakt z klubem tamtejszej ekstraklasy Jubilo Iwata.

Komentarze
Btr (gość) - 2 miesiące temu

hahaha jasne że przyjedzie do kurnika ciekawe po co grać o utrzymanie 🤣 nie rozsmieszajcie mnie.... prędzej do rakowa...

Odpowiedz
Lopez (gość) - 2 miesiące temu

Te nie bądz naśmiewny rakowski a co to jest raków

Odpowiedz
Leon (gość) - 2 miesiące temu

kurnik masz w domu cwelu

Odpowiedz
Ukr (gość) - 2 miesiące temu

rucham ci matke

Odpowiedz
Xxx (gość) - 2 miesiące temu

rakow to tyle warty co ruch cwelu

Odpowiedz
Lopez (gość) - 2 miesiące temu

Te nie bądz naśmiewny rakowski a co to jest raków

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze