Anderson: Zdobyć bramkę w którymś z finałów


26 marca 2008 Anderson: Zdobyć bramkę w którymś z finałów

To, że Manchester jest magicznym miastem wie chyba każdy kibic Czerwonych Diabłów. Już nie jeden piłkarz przyznał się do tego, że nie wyobraża sobie życia poza granicami miasta aktualnych mistrzów Anglii. Dziś do tego grona wstąpił Anderson, który jeszcze żyje zwycięstwem 3:0 nad Liverpoolem.


Udostępnij na Udostępnij na

Młody talent z Brazylii, który już zapewne śni się po nocach takim wyjadaczom jak Michael Carrick, czy Paul Scholes w tym sezonie zaliczył już 32. występy w barwach United i nie wydaje się, by sir Alex Ferguson miał stracić do niego zaufanie.

19 – latek przyznał ostatnio, że bardzo dobrze czuje się w Manchesterze i nie chce opuszczać klubu za żadne skarby świata.

Anderson
Anderson (fot. Football.co.uk)

– Po meczu z Liverpoolem czuje się wolny. Czuję się wspaniale i liczę, że wciąż będę zaliczał tak udane spotkania jak dotychczas. Zarówno w klubie jak i reprezentacji Brazylii. Chcę grać jak najwięcej. Cieszę się z mojego sezonu – powiedział pomocnik.

Trudno jest sobie wyobrazić, że ten piłkarz mimo iż świetnie się spisuje w niemalże każdym spotkaniu, nie zdobył dotąd żadnej bramki w barwach United!

– Mam nadzieję, że jak zacznę strzelać to będę to czynił w ważnych spotkaniach. Nie mogę sobie wyobrazić jak świetnie byłoby zdobyć bramek w którymś z finałów. Dobrze nam się wiedzie w Premier League, podobnie jak w Lidze Mistrzów i chcemy wygrać oba turnieje – zakończył.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze