Anderson zacznie mecz z West Hamem

26 listopada 2012 Anderson zacznie mecz z West Hamem

Trener Manchesteru United sir Alex Ferguson jest gotów dać szansę Andersonowi od pierwszych minut w spotkaniu z West Hamem. Pomocnik wywarł wielki wpływ na grę drużyny, po tym jak wszedł na boisko i wynik zmienił się z 0:1 na 3:1.

Brazylijczyk w spotkaniu z Queens Park Rangers dał bardzo dobrą zmianę. Poukładał grę w środku pola Manchesteru i dzięki jego grze United odrobił straty. 24-letni pomocnik nie rozpoczynał meczu w lidze angielskiej od sierpnia, ale wygląda na to, że nadszedł jego czas. W meczu z West Hamem, jak twierdzi Ferguson, ma zagrać od pierwszych minut.

Anderson pokazał w spotkaniu z QPR, że warto na niego stawiać
Anderson pokazał w spotkaniu z QPR, że warto na niego stawiać (fot. skysports.com)

– Myślę, że Ando wygrał dla nas mecz. Jego występ był niesamowity. Wziął zdecydowanie sprawy w swoje ręce i był taki pozytywny i zdeterminowany w swoich zagraniach, że zagra w środę od początku.

Nani wciąż jest poza grą, podczas gdy Antonio Valencia nie jest także pewien występu z powodu problemów z biodrem. – Zobaczymy, jak czuje się Valencia. Nani wciąż jest poza grą, ale Chris Smalling i Phil Jones, którzy byli na ławce w sobotę, są dostępni. To dobrze mieć ich jako rezerwowych, to sprawia, że z tyłu sprawy wyglądają znacznie lepiej. Mamy duży wybór w środku pola i ataku, tylko dwa skrzydła stanowią problem.