Zalety wyboru nowych bukmacherów podczas obstawiania online


23 marca 2023 Zalety wyboru nowych bukmacherów podczas obstawiania online

Przeglądając rynek zakładów online w 2023 roku, łatwo jest natknąć się na te same nazwy raz po raz. Podczas gdy strony takie jak Fortuna czy STS oferują niesamowite doświadczenia w zakresie zakładów sportowych online, są to usługodawcy, których widzieliśmy już więcej niż jeden raz. Zamiast tego nowi obstawiający i doświadczeni weterani zakładów decydują się na korzystanie z szeregu nowych bukmacherów. 


Udostępnij na Udostępnij na

Jednak wartościowi nowo założeni bukmacherzy mogą być nieco trudni do znalezienia. Wynika to z faktu, że czasami najnowsze witryny bukmacherskie są nieco pozbawione treści. Doświadczenia z obstawiania na nich nie zawsze dorównują niektórym wiodącym operatorom. Mimo tego niektóre strony dorównują swoim starszym odpowiednikom, a poniżej przedstawiamy, jakie zalety wiążą się z korzystaniem z tego, co do zaoferowania mają nowi bukmacherzy.

Hojna oferta promocyjna

Jednym z głównych elementów przyciągających graczy do skorzystania z tego, co oferują licencjonowani nowi bukmacherzy, jest interesująca oferta promocyjna. Z tego względu w jednym miejscu zebraliśmy najbardziej atrakcyjne rodzaje promocji, które spotkacie u nowych bukmacherów online. Sprawdź, co warto wiedzieć na ich temat!

Bonus od depozytu

Główną atrakcję na nowych stronach z zakładami bukmacherskimi niewątpliwie stanowi bonus od depozytu. Najczęściej występuje w formie bonusu powitalnego, który ma zachęcić graczy do założenia konta u konkretnego usługodawcy. Jest to zazwyczaj szczególnie wysoka kwota, którą gracz może otrzymać w formie bonusowych środków po dokonaniu wpłaty mieszczącej się w zakresie wskazanym przez bukmachera. Najczęściej spotykane promocje od depozytu zwiększają dokonaną wpłatę o 50%, 100% lub nawet 200%.

Zakład bez ryzyka

Tego rodzaju oferta umożliwia graczowi zawarcie kuponu za określoną kwotą bez potrzeby podejmowania jakiegokolwiek ryzyka. Wynika to z faktu, że na wypadek przegranej, gracz otrzyma całość zawartej stawki w formie środków bonusowych. Jest to szczególnie atrakcyjna opcja dla graczy, którzy dopiero zapoznają się z ofertą nowego bukmachera. Dzięki temu można sprawdzić ofertę zakładów na własnej skórze, bez potrzeby ryzykowania utraty środków.

Bonus bez depozytu

Inną częstą ofertą promocyjną, jaką dają nowe firmy bukmacherskie, jest bonus bez depozytu. Działa on zasadniczo tak samo jak oferta darmowego zakładu, tylko bez potrzeby składania depozytu lub zawierania początkowego zakładu. Dlatego też oferty te są powszechnie nazywane darmowymi pieniędzmi. Jako że nie jest wymagany depozyt, aby ubiegać się o te oferty, bukmacherzy dają graczom całkowicie wolny od ryzyka zakład tylko za rejestrację na stronie.

Wysokie kursy

Kolejną niewątpliwą zaletę nowych bukmacherów online może stanowić udostępnianie graczom wysokich kursów na określone elementy oferty. Przed skorzystaniem z usług konkretnego usługodawcy warto wiedzieć przede wszystkim o fakcie, że wszystkie kategorie zakładów będą prawdopodobnie miały inne marże. Przez to kursy nie będą zawsze utrzymywały się na takim samym poziomie, jak u innych bukmacherów.

Niejednokrotnie nowi bukmacherzy starają się zachęcić do gry u siebie graczy, którzy preferują obstawianie konkretnych kategorii zakładów. Z tego względu można spotkać się z sytuacją, w której gracz u nowego buka będzie szczególnie zadowolony z kursów na piłkę nożną, koszykówkę, baseball, rugby, żużel, darts, e-sport czy tenis. Wszystko zależy od tego, na jaki konkretnie rodzaj gracza ukierunkowana została oferta przygotowana przez danego bukmachera. Warto więc porównywać kursy interesujących nas kategorii zakładów z tym, co do zaoferowania mają starsi usługodawcy na rynku.

Rozbudowana oferta na konkretne kategorie zakładów

Jako że nowi bukmacherzy online muszą w odpowiedni sposób zadbać o to, aby przyciągnąć nowych graczy do siebie, istotne jest zadbanie o rozbudowanie swojej oferty w konkretnym kierunku. To oznacza, że nowi bukmacherzy będą szczególnie atrakcyjni dla graczy, którzy do tej pory nie mogli liczyć na wiele wydarzeń i rodzajów zakładów w konkretnej dyscyplinie. Szczególnie nieco bardziej niszowe kategorie zakładów są dobrze traktowane przez nowych bukmacherów na rynku.

Rywalizowanie pod względem oferty zakładów na najbardziej popularne dyscypliny sportowe nie ma większego sensu dla nowych usługodawców. Z tego względu szczególnie osoby obstawiające nieco mniej znane dyscypliny mogą zyskać na założeniu konta na nowej stronie z zakładami bukmacherskimi. Dotyczy to między innymi takich kategorii zakładów, jak niektóre gry e-sportowe, dart, wyścigi konne, rugby czy sporty walki.

Na tym jednak nie kończy się to, w jaki sposób nowi bukmacherzy dbają o rozbudowanie swojej oferty. Nierzadko zdarza się bowiem, że typerzy mogą spodziewać się gry bez podatku lub oferty zwiększonych kursów na konkretne kategorie zakładów. Warto więc wypatrywać, co w tym zakresie oferują nowi usługodawcy na rynku, gdyż może to okazać się szczególnie opłacalne, jeśli specjalizujemy się w obstawianiu niszowej dziedziny.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze