Zagłębie wygrywa w sparingu

29 czerwca 2012 Zagłębie wygrywa w sparingu

Nowy sezon T-Mobile Ekstraklasy tuż, tuż, a drużyny już zaczynają mecze towarzyskie. W jednym z nich Zagłębie Lubin zwyciężyło Banik Ostravę 3:2.

Zagłębie Lubin rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu
Zagłębie Lubin rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu (fot. Mikołaj Olszewski / iGol.pl)

Mecz pierwotnie miał się zacząć o godzinie 18, ale piłkarze czeskiej ekipy nie mogli dotrzeć na stadion, na którym miało odbyć się spotkanie. W 3. minucie pierwszą bramkę dla Zagłębia strzelił Arkadiusz Woźniak, na 2:0 podwyższył Costa Nhamoinesu. Po przerwie „Miedziowi” zdobyli kolejną bramkę, a jej autorem był Szymon Pawłowski. Piłkarze Baniku Ostrava obudzili się dopiero w końcówce i dwie bramki dla rywali Zagłębia strzelił Antonin Fantis.