Z tarczą lub na tarczy


Dzisiaj poznamy następne drużyny, które walczyć będą o awans do fazy grupowej Pucharu UEFA. Wiadomo już, że w ostatniej rundzie przed grupami grać będzie Wisła Kraków, która odpadła w walce o Ligę Mistrzów. Jednak dzisiaj skupiamy się na potyczkach Legii Warszawa i Lecha Poznań.


Udostępnij na Udostępnij na

Na śmierć i życie

Pierwszym meczem, który zapoczątkuje sportowy czwartek będzie pojedynek FK Moskwa-Legia Warszawa. W pierwszym spotkaniu, rozegranym na Łazienkowskiej, gospodarze przegrali po słabej grze 2:1. Podopieczni Jana Urbana chcąc awansować dalej muszą dzisiaj wygrać i nie stracić żadnej bramki, a czy to będzie możliwe? Wydaje się, że nie bo Legia w defensywie prezentuje się słabo a nie może skorzystać z nowego nabytku jakim jest Inaki Astiz. W Moskwie, kibice przygotują naszym piłkarzom prawdziwe piekło o czym świadczy film zamieszczony na głownej stronie, rosyjskiego klubu. Jednak to piłkarze grają i takimi zaczepkami nie warto się przejmować. Dzisiaj trener Urban nie będzie mógł skorzystać z konutzjowanych Kumbeva, Choto i Grzelaka, a do stolicy Rosji nie polecieli Hiszpanie. Czy Legia zdoła pokonać FK Moskwa i awansować do następnej rundy? Czy wygrana w spotkaniu ligowym była początkiem przebudzenia wicemistrzów Polski?

O pietruszkę

Gdy przystępowali do pierwszego meczu, nikt nie spodziewał się, że będący na fali od dłuższego czasu Lech tak gładko poradzi sobię ze szwajcarskim gościem. 6:0 na Bułgarskiej pokazało, że nie ważne skąd są przeciwnicy, Lech i tak ma na nich sposób. Ale jak długo? Z rundy na rundę piłkarze z Poznania trafiać będą na silniejszych rywali, czy wtedy też sobie poradzą? Miejmy nadzieję, że tak. Jednak za nim Lech pozna nowego rywala, musi uporać się z Grasshoppers Zurych. Na stadionie AFG Arena w Sant Gallen podpieczni Franciszka Smudy postawią kropkę nad „i”. Wydaje się, że taka ogromna przewaga, już w pierwszym meczu dała awans do następnej rundy, jednak pamiętajmy, że w piłce wszystko jest możliwe. Wie o tym trener „Lechitów” i zapowiedział, że jego zespół zagra normalnie, tak jakby po pierwszym spotkaniu było 0:0. Czy będziemy świadkami dobrego widowiska?

Na relację z tego spotkania zapraszamy do radia iGol FM już o godzinie 20:00. Grasshoppers Zurych-Lech Poznań komentować będzie Krzystof Niedzielan.

Jak nas słuchać?

iGol FM jest radiem internetowym, słuchać je można za pomocą urządzeń podłączonych do sieci Internet, z których najpopularniejszym jest oczywiście komputer stacjonarny.

Winamp
Za pomocą kombinacji klawiszy CTRL + L ładujemy plik playlist’y z serwera. Po wciśnięciu klawiszy wklejamy do pola tekstowego adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u

Windows Media Player
Korzystamy z opcji Plik->Otwórz adres URL (skrót: CTRL + U), w pole tekstowe wpisujemy adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u.
Uwaga:Windows Media Player wymaga dodatku, umożliwiającego słuchanie audycji w formacie AAC+

Foobar
Z menu „Playlist” wybieramy „Add Location”, w pole tekstowe wpisujemy adres: http://fm.igol.pl/igol.m3u

Komentarze
~Lolak1111 (gość) - 15 lat temu

POWODZENIA TRZYMAM KCIUKI ZA POLSKIE KLUBY !!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze