XI edycja piłkarskich warsztatów Marcina Gabora! Na hasło iGol dostaniesz rabat!


10 listopada 2015 XI edycja piłkarskich warsztatów Marcina Gabora! Na hasło iGol dostaniesz rabat!

Rusza XI edycja warsztatów „Piłka nożna – poznaj ją na nowo”. Tym razem spotkania odbędą się w Poznaniu (14-15 grudnia) i Kielcach (21-22 grudnia). Na hasło „iGol” uzyskacie 10% rabatu!


Udostępnij na Udostępnij na

Warsztaty są prowadzone co roku pod czujnym okiem trenera Marcina Gabora, który pozwala spojrzeć na piłkę nożną z innej perspektywy. Po tym intensywnym kursie na pewno poszerzycie swoje horyzonty i zgłębicie wiele niuansów futbolu. Uczestniczyć w warsztatach może każdy. Organizator zaprasza trenerów (wszystkich klas rozgrywkowych, kategorii wiekowych, a także specjalizacji – choćby trenerów  bramkarzy), dyrektorów sportowych, klubowych oficjeli, scoutów, piłkarzy, menedżerów, dziennikarzy oraz wszystkie osoby, które chciałyby poszerzyć prawdziwie merytoryczną wiedzę o piłce.

Marcin Gabor
Marcin Gabor w trakcie prowadzenia warsztatów (fot. Facebook.com)

Z redakcją iGol także mieliśmy okazję uczestniczyć w tym kursie i zdecydowanie polecamy go każdemu, kto naprawdę interesuje się futbolem. Trener Marcin Gabor wskazuje podczas warsztatów największe bolączki rodzimego futbolu. W pierwszej kolejności należy wymienić tutaj niezrozumienie piłki nożnej, postrzeganie futbolu przez pryzmat żałosnych ogólników, uproszczeń nieprzystających do poziomu skomplikowania materii, jak również stereotypów –  będących lekarstwem na wszystkie wątpliwości.

Zapowiadane warsztaty piłkarskie pozwolą zmienić podejście do futbolu, umożliwią pełne i – przede wszystkim – właściwe zrozumienie, stworzą szansę dla spojrzenia na piłkę nożną z innej perspektywy. Fachowej, czyli powszechnie niespotykanej.

Szkolenia trwają dwa dni, ale można zdecydować się na kurs jednodniowy. Ceny są następujące:

Uczestnicy poprzednich edycji: I – 180 złotych/I + II – 310 złotych

Nowi uczestnicy:
– do 22.11: I – 250 złotych/ I + II  – 390 złotych
– do 14.12: I – 290 złotych/ I + II  – 430 złotych

Zgłoszenia (imię nazwisko, miejsce zamieszkania, lokalizacja, data warsztatów, liczba dni, powód wzięcia udziału oraz skąd dowiedziałeś się o kursie) należy kierować na adres: [email protected]

Więcej informacji oraz dokładny plan warsztatów znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze