Redakcja

Wybraliście mecz roku 2015! Konkurs z udziałem Krychowiaka rozstrzygnięty!


25 stycznia 2016 Wybraliście mecz roku 2015! Konkurs z udziałem Krychowiaka rozstrzygnięty!

W organizowanej przez Grzegorza Krychowiaka akcji, przeprowadzonej we współpracy z magazynem „FourFourTwo” i firmą Samsung, wzięło udział kilka tysięcy kibiców i kilkadziesiąt redakcji piłkarskich, w tym iGol. Najwięcej głosów oddano na mecz o Superpuchar Europy między Sevillą a Barceloną, który nasza redakcja także wytypowała w tym plebiscycie.


Udostępnij na Udostępnij na

Wyboru można było dokonywać TUTAJ. Nie obowiązywały żadne ograniczenia w wyborze. Dlatego obok głosów na mecz Polska – Irlandia znalazły się wskazania na spotkanie Olimpii Elbląg z Olimpią Zambrów z końca sezonu 2015 czy… mecz Podlasie Sokołów Podlaski – Orzeł Unin w okręgowej lidze siedleckiej. Redakcja iGola zaproponowała mecz Sevilli z Barceloną w Superpucharze Europy, który ostatecznie został wybrany w konkursie.

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Grzegorz Krychowiak dziękował kibicom za udział w akcji, śmiejąc się, że najczęściej wskazywany był akurat ten mecz z zestawienia, który w 2015 roku przegrał. Przyznał jednak, że nie dziwi się wyborowi kibiców, mimo niekorzystnego dla niego wyniku tego spotkania (Sevilla przegrała 4:5). A trzeba pamiętać, że ubiegły rok był dla „Krychy” niezwykle udany – był nie tylko liderem reprezentacji Polski, która w dobrym stylu awansowała na Euro 2016 we Francji, ale też stał za sukcesem Sevilli w Lidze Europy UEFA. – To jak dotąd największy sukces w mojej karierze. W dodatku zdobyłem swoją pierwszą bramkę na Stadionie Narodowym. Ukraińcy postawili naprawdę ciężkie warunki… Gdybym zapłacił komuś za scenariusz tego meczu, to pewnie nie napisałby go lepiej, niż zrobiło to życie – zdradził Grzegorz Krychowiak.

Majowy triumf „Rojiblancos” nad Dnipro w Warszawie znalazł się jednak dopiero na drugim miejscu w głosowaniu kibiców (22% głosów). Najczęściej wybierany mecz – Superpuchar Europy między Sevillą a Barceloną w Tbilisi – był wpisywany przez co czwartego głosującego (25,5%). Na trzecim i czwartym miejscu znalazły się z kolei spotkania reprezentacji – z Irlandią (16%) i Szkocją (10%). Prawie co dziesiąty głosujący wybierał też inne spotkanie niż proponowane na stronie.

http://i65.tinypic.com/2v2v37r.jpg

Spośród wszystkich głosów Grzegorz także wybrał najciekawszą, jego zdaniem, odpowiedź, której autor został nagrodzony koszulką Sevilli z jego autografem. Wyniki konkursu polski piłkarz umieścił na swoim koncie na Facebooku. Wszystkie najciekawsze wypowiedzi zostaną zamieszczone w najnowszym numerze magazynu „FourFourTwo”.

O całej akcji informowaliśmy TUTAJ.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze