Wenger: Arszawin może stać się naszym Maradoną


Arsene Wenger uważa, że nabytek Arsenalu, Andriej Arszawin, może stać się równie ważnym piłkarzem jak Diego Maradona.


Udostępnij na Udostępnij na

Cała Anglia czeka na debiut Andrieja Arszawina w barwach Arsenalu Londyn. Niemal każdy zadaje sobie pytanie, czy Rosjanin okaże się kolejnym strzałem w dziesiątkę Arsene’a Wengera? Trener Kanonierów jest zachwycony nowym graczem. Nie szczędzi mu pochwał, a nawet porównań do Boskiego Diego.

Andriej Arszawin
Andriej Arszawin (fot. www.talk-sports.net)

-Arszawin jest dość niski, co nie jest przeszkodą, by stać się wybitnym piłkarzem. Wystarczy przypomnieć sobie Diego Maradonę. Argentyńczyk ma 168 centymetrów, Arszawin – 167. Zatem różnica nie jest duża. – powiedział półżartem trener Arsenalu.

Arsene Wenger jest trochę zaniepokojony faktem, że Arszawin od dawna nie zagrał w oficjalnym meczu, co może być utrudniać Rosjaninowi integrację z zespołem.

-Przeprowadzka na Wyspy może być dla niego małym szokiem. On nie trafił do nas z Walii, tylko z Rosji, a to jest spore utrudnienie. Jednakże wierzę w Andrieja. To piłkarz z silną osobowością, bardzo inteligentny. Uważam, że świetnie sobie u nas poradzi. Obecnie nie jest w stu procentach gotów na dziewięćdziesiąt minut spotkania, lecz postaram się stopniowo oswajać go ze specyfiką gry w Premiership. – zakończył francuski trener.

Komentarze
~imolek (gość) - 15 lat temu

arszawin jest słaby

Odpowiedz
~imolek (gość) - 15 lat temu

za kogo on sie uważą co to ma być !!!!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze