Wenger: Adebayor odejdzie


Arsene Wenger potwierdził dzisiejsze doniesienia prasowe – Emmanuel Adebayor przebywa obecnie na testach medycznych w Manchesterze City, po których najprawdopodobniej dołączy do zespołu Marka Hughesa.


Udostępnij na Udostępnij na

Zamieszanie wywołane nieustającą sagą transferową pt. „Adebayor w City” wydaje się mieć swój koniec już dziś. Informacje podawane przez niemal wszystkie angielskie media okazały się prawdziwe – potwierdzili je menadżerowie klubów i pozostaje czekać jedynie na oficjalną informację ze stron klubowych.

Wenger, zapytany o to, czy transfer Adebayora jest bliższy niż dalszy realizacji, odpowiedział – Tak. Obecnie znajduje się na testach medycznych w Manchesterze City i już niedługo zobaczymy, co się wydarzy. Będzie nam go brakowało, ale oczywiście skupimy się na piłkarzach, których obecnie posiadamy w kadrze. Chcemy życzyć mu wszystkiego dobrego i podziękować za to, co zrobił dla klubu. Życzę mu szczęścia, jestem pewny, że w nowym zespole da z siebie wszystko.

Arsene Wenger na temat domniemanej kwoty 25 milionów funtów, jaką ma zapłacić City za transfer Adebayora, wypowiedział się: – W dzisiejszym rynku transferowym nie wiem, co uważać za dobrą propozycję, a co za złą. Wciąż czekamy na podpisanie papierów. Nie znamy jeszcze oficjalnej kwoty.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze