Wasyl wraca na koniec sezonu?


Marcin Wasilewski w sierpniu ubiegłego roku doznał bardzo poważnego urazu kostki. Wszystko wskazywało na to, że Polak będzie musiał zakończyć karierę i poświęcić się rehabilitacji, na szczęście piłkarz Anderlechtu się nie poddał i niebawem zobaczymy go na boisku.


Udostępnij na Udostępnij na

Kilka miesięcy temu informowaliśmy na łamach naszego wortalu, że Marcin Wasilewski rozpoczął już treningi z zespołem i wszystko wskazuje na to, iż w przyszłym sezonie Polak wróci do pierwszego składu Anderlechtu Bruksela.

Jednak jak podają belgijskie media, powrót „Wasyla” może nastąpić już w maju. Klubowi lekarze poinformowali naszego zawodnika, że istnieje szansa na występ przeciwko Sint-Truidense . Anderlecht jest już mistrzem Belgii, a pojawienie się Wasilewskiego na boisku, pięknie zakończyłoby obecny sezon.

Nawet jeśli ostatecznie Marcin nie pojawi się na murawie, to z pewnością cieszy fakt, że Polak tak szybko wraca do zdrowia. Nam pozostaje czekać na powrót Wasyla nie tylko do składu Anderlechtu, ale przede wszystkim do kadry reprezentacji Polski.

Więcej informacji o Marcinie Wasilewskim na http://bialoczerwoni.com.pl

 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze