Trwają obozy AC Milan


13 sierpnia 2015 Trwają obozy AC Milan

Od niedzieli w Gniewie trwają piłkarskie obozy AC Milan, przeznaczone dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zajęcia rozpoczęło 60 młodych piłkarzy, którzy przyjechali nawet spoza Polski. Przypominamy, że patronat medialny nad obozem objął iGol.pl. 


Udostępnij na Udostępnij na

AC Milan to obok Realu Madryt najbardziej utytułowany europejski klub piłkarski. Na tę kolekcję trofeów zespołu z San Siro składa się m.in. siedem Pucharów Europy i osiemnaście mistrzostw Włoch. Aby osiągnąć takie sukcesy, trzeba świetnie szkolić zawodników i Akademia Piłkarska AC Milan miała na to duży wpływ, wychowując tak znakomitych piłkarzy, jak choćby Franco Baresi czy Paolo Maldini.

Od kilku lat z najwyższej klasy profesjonalizmu i doskonałej wiedzy trenerów Akademii AC Milan mogą korzystać dzieci na całym świecie. Klub organizuje letnie obozy piłkarskie, w których w ubiegłym roku udział wzięło 15 tysięcy dzieci z 40 krajów. Od niedzieli w Gniewie takie obozy trwają w naszym kraju.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach, wg metodologii Akademii Piłkarskiej AC Milan, pod czujnym okiem włoskich trenerów, których wspomagają specjalnie wyselekcjonowani, utalentowani trenerzy z Polski. Przez 7 dni pobytu odbędzie się 25 godzin zajęć piłkarskich. Dodatkowo młodzi piłkarze mają zapewnione ciekawe zajęcia rekreacyjne i programowe, dlatego całość nazywamy Zintegrowaną Metodą Treningową AC Milan. Sesje treningowe częściowo prowadzone są w języku angielskim, dzięki czemu dziecko wzbogaci swój angielski o ciekawe, piłkarskie zwroty.Każdy z uczestników polskiej edycji ACM Junior Camp otrzyma certyfikat, potwierdzający odbycie szkolenia piłkarskiego AC Milan, oraz oryginalny komplet strojów marki Adidas.

20150809_151051
Na obóz przyjechało 60 młodych zawodników
20150809_150142
Zajęcia prowadzą włoscy trenerzy, wspomagani przez specjalnie wyselekcjonowanych utalentowanych trenerów z Polski
20150809_151756
Zajęcia prowadzone są w małych grupach, wg. metodologii Akademii Piłkarskiej AC Milan

Więcej o obozie przeczytasz na stronie www.rossonericamp.pl. Już niebawem na łamach naszego wortalu szersza relacja z obozów.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze