Szejkowie chcą Lescotta


17 lipca 2009 Szejkowie chcą Lescotta

Manchester City wystosował w końcu oficjalną ofertę do Evertonu za Joleona Lescotta. Klub z Eastlands zaoferował za Anglika 15 milionów funtów.


Udostępnij na Udostępnij na

Władze Manchesteru City przesłały w końcu oficjalną ofertę do Liverpoolu za piłkarza Evertonu – Joleona Lescotta. Choć trener „The Toffees” zdecydowanie podkreślał, że nie zamierza sprzedawać swojego najlepszego obrońcy, „Citizens” nie odpuścili i zaoferowali za niego 15 milionów funtów. Nie ulega wątpliwości fakt, że jeśli Everton odrzuci ofertę szejków, to na Merseyside przyjdzie nowa, bardziej atrakcyjna propozycja.

Lescott jest podporą Evertonu
Lescott jest podporą Evertonu (fot. www.football.co.uk)

Klub z Goodison Park ma dwa wyjścia: może za wszelką cenę zatrzymać Lescotta, który na razie nie zamierza zmieniać klubu, albo targować się jak najdłużej z Manchesterem i wywalczyć naprawdę ogromne pieniądze. Dużo zależy od Davida Moyesa, jeśli chodzi o transfery Evertonu, to zazwyczaj trener pociąga za sznurki.

Manchester City do tej pory na Carlosa Teveza, Roque Santa Cruza i Garetha Barry’ego wydał 54 miliony funtów. Mark Hughes dostał pozwolenie na wydanie mniej więcej 200 milionów funtów, więc spokojnie może targować się o Lescotta. Trener City wspominał też w ostatnich wywiadach, że teraz skupi się na wzmacnianiu formacji obronnej. Walijczyk jest mocno zdeterminowany, aby pozyskać 27-letniego Anglika.

Komentarze
~vip (gość) - 14 lat temu

200 mln funtów? Za tyle można kupić cały skład
Barcelony!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze