Stoiczkow: „Barca odrobi stratę”


Były piłkarz FC Barcelony, Hristo Stoitchkov ma nadzieje, że "Blaugrana" zdoła odrobić pięcio punktową starte do lidera rozgrywek Primera Division, Realu Madryt.


Udostępnij na Udostępnij na

Bułgar nie bał się ostro wypowiadać na temat „Los Blancos”. Według niego to Barca ma najlepszy skład w ekstraklasie hiszpańskiej i to jej należy się tytuł mistrzowski. Hristo dodał również, iż żaden sędzia nie pomaga Barcelonie w odniesieniu wygranej, pomimo, że w ostatnim spotkaniu z Realem Zaragoza było to wyraźnie widoczne.

„Real bez kilku wartościowych piłkarzy wygląda marnie, gdyż wówczas to oni kierują grą. Potrafią jako pierwsi zdobyć gola, jednakże gdy przegrywają to już jest po meczu. Barcelona musi się mocno skoncentrować na kolejnych ligowych spotkaniach, bowiem nie ma co martwić się startą pięciu punktów.”

„Barcelonie pomagają sędziowie? Pierwsze słyszę. Oczywiście, że to wymysły dziennikarzy czy innych drużyn, które nie potrafią wygrać z „Dumą Katalonii”. Fani Realu starają się odwrócić uwagę od Barcy, ale to im się nie uda, gdyż muszą się skupić na spotkaniu z Romą w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów.”

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze