Na przełomie lipca i sierpnia 2013 roku w kilku dużych amerykańskich miastach zostanie rozegrany International Champions Club. Udział w turnieju potwierdziło osiem znanych drużyn.

Lista uczestników tych towarzyskich rozgrywek, podzielonych na grupy grające na Zachodzie i Wschodzie USA, wygląda niebywale: Real Madryt, Valencia, AC Milan, Inter Mediolan, Juventus Turyn, Chelsea Londyn, Everton i Los Angeles Galaxy. Turniej będzie prawdziwą gratką dla piłkarskich kibiców.
Zmagania rozpoczną się 27 lipca, a mecze będą się odbywały na stadionach w Los Angeles, Phoenix, Indianapolis, San Francisco i Nowym Jorku. Oprócz celów przygotowawczych do nowego sezonu będzie to dla klubów również świetna okazja na reklamę i poszukiwanie nowych sponsorów.
http://www.youtube.com/watch?v=hME8SZ2TzJY ZAPRASZAM
DO OGLĄDANIA NAPRAWDĘ POLECAM!!!
No wiecie, żeby nie było w bazie herbów Evertonu i
Chelsea??? Wstyd :)