Simao: Liczę na czwarte miejsce

Pomocnik Atletico Madryt, Simao Sambrossa wierzy, że w to, iż jego zespół stać na czwarte miejsce w tabeli w tym sezonie.

Atletico aktualnie zajmuje właśnie miejsce które pozwala grać w następnym meczu w Lidze Mistrzów. Ma trzy punkty przewagi nad piątym Racingiem Santander. Simao sądzi, że jeśli wygrają pozostałe siedem meczy w lidze, to utrzymają to wymarzone, czwarte miejsce.

Pozostało tylko siedem meczy do końca sezonu. Chcemy pozostać na czwartym miejscu i grać w następnym sezonie w Champions League. Musimy być odpowiednio skupieni. To jest klucz do sukcesu

Portugalczyk strzelił we wczorajszym meczu z Almerią dwa gole. Jego zespół wygrał 6-3. Zawodnik był bardzo zadowolony ze strzelenia dwóch bramek. Był również zadowolony z tego, iż jego zespół zdobył ważne trzy punkty.

Bez wątpienia zdobywanie goli powoduje, że jestem szczęśliwy. Ale szczęście powoduje również wygrana całej drużyny w meczu. Pierwsza połowa wczorajszego meczu była bardzo emocjonująca. Wygrywaliśmy 2-0, potem Almeria wyrównała do 2-2. Do przerwy mieliśmy wynik 4-3. Druga połowa była równie wspaniała, jak pierwsza. Wygraliśmy zasłużenie” – zakończył piłkarz.