Saviola na wypożyczeniu w Marsylii?


Przygoda Argentyńczyka z Realem Madryt zaczyna dobiegać końca. Trener "Królewskich" nie widzi piłkarza w swoim zespole, dlatego w zimowym okienku transferowym zostanie on prawdopodobnie wypożyczony.


Udostępnij na Udostępnij na

Wygląda na to, że 27-letni napastnik przeniesie się do Francji i zagra na Stade Velodrome. Działacze Olympique mają jeszcze w pamięci udaną grę Savioli w barwach AS Monaco i liczą, że powróci on wkrótce do wysokiej formy. Sam piłkarz również wstępnie wyraził chęć gry w Marsylii.

Nie będzie to prawdopodobnie jedyne pożegnanie z Realem w najbliższym czasie, gdyż mówi się też o wypożyczeniu Roystona Drenthe do włoskiej Fiorentiny.

Kolejnym zawodnikiem, który być może definitywnie opuści „Królewskich” jest Jerzy Dudek. Polak ciągle marzy o występie w finałach Euro 2008, ale niezbędnym warunkiem ku temu jest regularna gra w klubie. Na razie jednak nie wymienia się konkretnych drużyn, które byłyby poważnie zainteresowane  naszym bramkarzem.

Jednym z wygranych w ostatnich miesiącach, może się czuć Julio Baptista, który przekonał Schustera do swoich umiejętności i wreszcie ma pełne poparcie trenera oraz kibiców.

Komentarze
Paweł Pieniążek (gość) - 16 lat temu

Witam;) Interesuje mnie praca w portalu, jednakże mam
problemy w wysłaniem zgłoszenia. Proszę o kontakt. GG
3055882 oraz [email protected]

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze