S-Latef: Jestem „wolny”!


Zeyn S-latef odpowiada na wasze pytania! Poniżej umieściliśmy najciekawsze pytania, które dotarły do naszej redakcji. Dziękujemy wszystkim za nadesłane maile i gratulujemy tym, których pytania znalazły się w poniższej rozmowie z Zeynem.


Udostępnij na Udostępnij na

Pytania:

Lobo

W jakim klubie chciałbyś zagrać w przyszłości ?

W przyszłości chciałbym zagrać w FC Barcelonie. Podoba mi się ich styl gry, jak szybko grają piłką, jak świetnie przeprowadzają akcję.

eintein

Dużo się słyszy o Twojej technice, dobrej grze, itp. ale myślę, że mało kto widział Zeyna w akcji. Czy jest możliwość udostępnienia jakiegoś filmiku z Twoim udziałem?

Mam kilka meczów nagranych na DVD, ale w tej sytuacji nie wiem jak udostępnić je szerszej publiczności. Obecnie jedyną drogą aby zobaczyć mnie w akcji jest wybranie się na mecz i zobaczyć mnie na „live”. W przyszłym miesiącu reprezentacja Polski U-19 będzie grała z Litwą. Wszystkich serdecznie zapraszam. (uśmiech)

Marek Janiec

Zeyn jaką wiarę wyznajesz? Twój ojciec jest Irakijczykiem,a tam wyznaje się Islam, natomiast matka jest Polką (Katolicyzm)…

Jestem Muzułmaninem…, ale także w domu obchodzimy święta katolickie np. gwiazdkę! Tak więc u nas w domu jest to troszeczkę „wymieszane”, ze względu na to, że tata i mama są różnej wiary. 

Fudi

W jakim stopniu operujesz językiem polskim?

Ogólnie jest ok, ale i tak nie do końca jestem zadowolony (uśmiech). Wszystko rozumiem jeżeli mówi się do mnie po polsku, ale jeżeli chodzi o wymowę to zawsze mogłoby być lepiej. Muszę zapewnić jednak wszystkich, że w domu mówimy po polsku!

IdUn

Czy w ostatnim czasie pojawiły się jakieś propozycje transferowe pod Twoim adresem ?

Ostatnio dostałem propozycję, aby zmienić klub (wypożyczenie), ale zostaję w Sheffield. Myślę, że jeszcze pół roku pogram w rezerwach Sheffield i wtedy być może zacznę rozglądać się za nowym klubem. 

BąkU

Co się stanie jeżeli inna reprezentacja, np. Szwecja gdzie się urodziłeś złoży Ci propozycję występu w ich barwach ?

Nadal mam propozycję występu w reprezentacji Szwecji… Zawsze jednak mówiłem i zawsze będę powtarzał, że będę grał dla reprezentacji Polski!

Adrian Kamiński

Jakiej polskiej drużynie kibicuje Zeyn ?

Moja rodzina mieszka w Poznaniu i zawsze mówiłem, że kibicuje Lechowi.

KalisZ

Czy Zeyn S-latef chciałby w przyszłości zagrać w polskiej Ekstraklasie ?

Drzwi są zawsze otwarte. To jest takie moje małe marzenie, żeby wrócić do Polski i zagrać w polskiej lidze. Chciałbym aby rodzina, która mieszka w Polsce mogła zobaczyć mnie w akcji. To takie moje małe marzenie…

ASIA

Zeyn jest młodym i przystojnym piłkarzem… Czy Zeyn jest „zajęty” ?

(uśmiech)Jak narazie nie posiadam dziewczyny… Obecnie treningi zajmują mi większość czasu i nie szukam drugiej połówki, ale w przyszłości kto wie… (uśmiech)

8TEEN

Jaka jest twoja ulubiona pozycja na boisku ?

Odpowiada mi pozycja zawodnika, który łączy formacje ataku z pomocą. Tak gram chociażby w reprezentacji i ta rola odpowiada mi najbardziej.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane pytania.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze