Rossi: Włochy są OK, ale wolę Hiszpanię


Giuseppe Rossi mówi, że jest zadowolony z faktu, że w reprezentacji Włoch odgrywa znaczącą rolę, jednakże teraz skupia się tylko i wyłącznie na grze w barwach Villarreal.


Udostępnij na Udostępnij na

Selekcjoner reprezentacji Włoch, Marcello Lippi, coraz śmielej stawia na napastnika „Żółtych łodzi podwodnych”, Giuseppe Rossiego. Młodziutki napastnik ustrzelił już dla hiszpańskiej drużyny piętnaście goli. Ten wynik jest naprawdę imponujący. Dwudziestodwulatek, mimo zainteresowania ze strony włoskich drużyn, wcale nie myśli o przeprowadzce ze słonecznej Hiszpanii.

– Obecnie osiągnąłem taką formę, jak nigdy przedtem. Miło słyszeć, że interesują się mną takie kluby jak Inter, Milan czy Juventus, ale czuję się tu dobrze i nie zamierzam się stąd ruszać. Uwielbiam Hiszpanię i tamtejszy futbol. Włosi grają taktyczną piłkę, ja skłaniam się do gry prezentowanej się przez Villarreal – powiedział włoski napastnik.

Giuseppe Rossi trafił na El Madrigal w 2007 roku. „Żółte łodzie podwodne” zapłaciły za Włocha dziesięć i pół miliona euro. Obecnie wartość rynkowa tego napastnika wynosi co najmniej dwa razy tyle.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze