Rooney rozmawia z…


Wayne Rooney zamierza negocjować nowy kontrakt z Manchesterem United, co prawda do końca umowy pozostały jeszcze dwa lata, ale piłkarz woli być spokojny i zakończyć tę sprawę w najbliższych miesiącach.


Udostępnij na Udostępnij na

Pogłoski sugerują, że hiszpańscy giganci, Barcelona i Real Madryt, są równie mocno zainteresowani usługami świetnego napastnika. Od kilku sezonów reprezentant Anglii jest jednym z najjaśniejszych punktów drużyny Sir Alexa Fergusona i wątpliwe jest, że Rooney w najbliższym czasie opuści Old Trafford.

24-latek obecnie przygotowuje się do towarzyskiego meczu pomiędzy Anglią a Brazylią, który rozegrany zostanie w sobotę 14 listopada. W tej samej wypowiedzi Wayne przyznał, że kocha swój klub i nie zamierza odchodzić z Manchesteru.

Miło jest być zauważonym, ale już mówiłem, jestem bardzo szczęśliwy w moim obecnym klubie – wyznał wielokrotny reprezentant Anglii.

Zostały mi dwa lata do końca kontraktu i jestem przekonany, że zarząd będzie chciał go ze mną przedłużyć. Mam nadzieję, że sprawa wyjaśni się w przyszłym miesiącu – dodał po chwili.

Kocham to miejsce! Mam 30 minut od domu, a dla mnie jest to ważne, bo chcę być blisko rodziny – takimi słowami zakończył wypowiedź.

Komentarze
~Grzesiek_078 (gość) - 14 lat temu

Ronaldo i Kaka też byli szczęśliwi...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze