Rijkaard: „Brak współpracy moich piłkarzy”


Wczoraj na stadionie José Zorrilla, Valladolid podejmowało FC Barcelony, która najwyraźniej jest w słabszej dyspozycji. Wynik tego spotkania zakończył się dość niespodziewanie gdyż gospodarze zremisowali 1-1 z Dumą Katalonii. Po meczu, na konferencji, szkoleniowiec Barcy - Frank Rijkaard przyznał, że winą remisu jest brak współpracy jego podopiecznych.


Udostępnij na Udostępnij na

W wczorajszy wieczór, FC Barcelona nie mogła się przedostać przez silnie zbudowaną defensywę gospodarzy. Zresztą gdyby nie golkiper – Victor Valdes to Barca mogła by sama stracić kilka bramek na swoim koncie. Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Joseba Llorente, ale pod koniec pierwszej części gry wyrównała gwiazda brazylijskiego futbolu – Ronaldinho.

Nie możemy mówić, że umiejętności wystarczą na zwycięstwo, gdyż nasi rywale nie posiadają ich zbyt dużo. Valladolid we wczorajszym meczu pokazało ducha walki.

Moi podopieczni mało ze sobą współpracowali, czego nie można powiedzieć o gospodarzach. Tworzyli bardzo ładne i godne uwagi akcje w drugiej połowie.

Gabriel Milito oraz Victor Valdes byli wczoraj najlepszymi piłkarzami. Powinniśmy pokonać Valladolid, ale oni pokazali, że na własnym terenie dominują. Mogę teraz jasno stwierdzić, że brakowało nam dobrej współpracy.

Godne przypomnienia jest, że wczorajszy rywal Blaugrany zremisował również na własnym obiekcie z mistrzem Hiszpanii – Realem Madryt.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze