Rewelacja z Catanii gotowa na transfer


Jedną z niespodzianek przez większość minionego sezonu Serie A była postawa Catanii, która miała nawet realne szanse zakwalifikowania się do Ligi Europy. Fatalna końcówka sezonu spowodowała jednak spadek na odległe 11. miejsce w tabeli. Jednym z najlepszych zawodników włoskiego zespołu był Alejandro Gomez, którym interesuje się kilka wielkich klubów.


Udostępnij na Udostępnij na

Kontrakt Argentyńczyka z włoskim klubem wygasa w czerwcu 2015 roku. Piłkarz wyceniany jest obecnie na mniej więcej osiem milionów euro. Agent zawodnika Leonardo Rodriguez przyznał, że jego klient chciałby już teraz zmienić klub.

Po rozegraniu dwóch fantastycznych sezonów w Katanii jest już gotowy do gry na najwyższym poziomie. Rozmawiałem o nim z menedżerem sportowym Interu, Marco Branką, ale sporo innych włoskich klubów także go obserwuje. Wśród nich jest hiszpański jedynak: Atletico Madryt. Diego Pablo Simeone jest szczególnie zainteresowany podpisaniem umowy z Alejandro, po tym jak trenował go w San Lorenzo i Catanii.

–  Sam piłkarz ma zamiar opuścić Catanię. W ciągu kilku dni porozmawiam z nowym dyrektorem generalnym klubu, Sergio Gasparinem – zakończył Rodriguez.

 24-latek wystąpił w tym sezonie w 34 meczach ligowych, w których strzelił cztery bramki oraz zanotował pięć asyst.

Komentarze
~sru tu tu tu (gość) - 10 lat temu

Nigdy o nim nie slyszalem i statystyk tez nie ma
imponujacych

P.S pisze z fona :P

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze