Respekt przed meczem z Kazachami


Jeszcze kilka miesięcy temu przed takim meczem jak ten, selekcjoner reprezentacji Anglii powiedziałby, że jego zespół zwycięstwo ma w kieszeni. Dzisiaj obecny szkoleniowiec, Fabio Capello, z dużym respektem wypowiada się na temat swojego rywala.


Udostępnij na Udostępnij na

Drużyna „Albionu” w ramach eliminacji do MŚ zmierzy się z drużyną Kazachstanu, która w el. do Euro lepszym drużynom potrafiła napsuć krwi. Właśnie tamte mecze sprawiły, że włoski trener podchodzi do tego spotkania z dużą ostrożnością i respektem dla swojego rywala. Anglia bez większych problemów kadrowych nie powinna na własnym stadionie przegrać z Kazachami, jednak wszystko w piłce jest możliwe. Dużym atutem powinni być kibice, do których wczoraj apelował Capello:

– Wbrew pozorom jest to bardzo ważny mecz i dlatego potrzebujemy waszego wsparcia. Pomóżcie nam wygrać i cieszyć się z kolejnych punktów. – powiedział Capello.

Według selekcjonera reprezentacji Anglii kluczowe będzie pierwsze 20 minut, w których Kazachstan będzie chciał wyjść na prowadzenie. Jeśli Anglicy w tym czasie nie stracą bramki, to spotkanie może potoczyć się na korzyść gospodarzy.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze