Reina chce zostać na stałe


2 kwietnia 2014 Reina chce zostać na stałe

Pepe Reina odrzucił propozycję Napoli na przedłużenie wypożyczenia. Hiszpan chciałby zostać w klubie na zasadzie transferu definitywnego z Liverpoolu, ale ciągle są jakieś nieporozumienia.


Udostępnij na Udostępnij na

Golkiper od początku sezonu gra w drużynie z Neapolu na zasadzie wypożyczenia z Liverpoolu. Angielski klub nie planuje już, aby Hiszpan wrócił do bramki zespołu, mimo że jego kontrakt wygasa dopiero w czerwcu 2016 roku. Doświadczony bramkarz jest za to numerem jeden w ekipie „Azzuririch”. Szkoleniowiec zespołu, Rafa Benitez, bardzo chciałby zatrzymać w zespole swojego rodaka.

Jose Reina
Jose Reina (fot. skysports.com)

Włodarze jednych i drugich próbowali dogadać się w sprawie definitywnego transferu, ale „The Reds” nie chcieli się na to zgodzić i negocjacje przedłużają się w nieskończoność. Włoski klub chciałby ewentualnie przedłużyć wypożyczenie, ale taka opcja nie jest na rękę samemu zainteresowanemu.

Klub z miasta Betalesów oczekuje za swojego zawodnika pięć milionów funtów. Włosi są w stanie wyłożyć taką kwotę, ale problemem są oczekiwania finansowe piłkarza. Obecny klub proponuje mu czteroletnią umowę i zarobki w granicach dwóch i pół miliona euro za sezon. Reina nie jest zadowolony ani z pensji, ani z długości kontraktu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze