Redknapp wierzy w Chorwatów


19 sierpnia 2009 Redknapp wierzy w Chorwatów

Podopieczni Harry’ego Redknappa bardzo dobrze rozpoczęli nowy sezon. W meczu, którego faworytem byli „The Reds” piłkarze z Londynu wygrali 2:1.


Udostępnij na Udostępnij na

Opiekun „Kogutów” studzi emocje i nadzieje kibiców na końcowe zwycięstwo, jednak głęboko wierzy, że znaczącą rolę w tym sezonie odegra Luka Modrić. Młody Chorwat od momentu, gdy przeniósł się na Wyspy Brytyjskie prezentuje się coraz lepiej.

Luka Modrić strzelił dla Chorwatów zwycięską bramkę w starciu z Austrią
Luka Modrić strzelił dla Chorwatów zwycięską bramkę w starciu z Austrią (fot. football.co.uk)

Zarówno kibice jak i sztab szkoleniowy są zachwyceni jego postawą w meczach. Jednak to nie jedyny Chorwacki piłkarz młodego pokolenia, który robi znaczące postępy. Dobre opinie zbiera również Vedran Corluka.

–  Mam do dyspozycji fantastycznych zawodników, którzy mogą w przyszłości stanowić o sile tego zespołu. Już teraz ich rola jest bardzo duża. Luka to nie tylko wspaniały piłkarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek, który już teraz pełni rolę mentalnego kapitana Tottenhamu. Podobnie rzecz wygląda z Corluką. W ogóle muszę pochwalić fantastyczną pracę Slavena Bilicia, który dzięki swojej pracy w reprezentacji narodowej, przygotował tych młodych piłkarzy do gry na międzynarodowym, wysokim poziomie. – powiedział Redknapp.

Od momentu, gdy Harry Redknapp znów objął Tottenham Hotspur, widać wyraźny rozwój tego zespołu i kto wie, być może to nie Manchester City ale Tottenham będzie czwartą siłą w Anglii.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze