Raport Euro 2012: Poznań


9 kwietnia 2010 Raport Euro 2012: Poznań

Tydzień temu przedstawiliśmy raport z przygotowań Warszawy do Euro 2012. Dzisiaj prezentujemy, jak postępują prace przed europejskim czempionatem w stolicy Wielkopolski – Poznaniu.


Udostępnij na Udostępnij na

W raporcie przedstawiamy sprawozdanie z prac nad najważniejszymi inwestycjami przed Euro 2012. Poznań na tle innych polskich miast wypada naprawdę nieźle.

Stadion przy ul. Bułgarskiej będzie pierwszym, który będzie gotowy na przyjęcie piłkarzy i kibiców na Euro. Prace na obiekcie powstającym na poznańskim Grunwaldzie są już bardzo zaawansowane.

Informacje o aktualnych postępach prac na stadionie przy ul. Bułgarskiej możecie znaleźć tutaj: http://www.igol.pl/article,20310.html

Budowa Stadionu Miejskiego w Poznaniu
Budowa Stadionu Miejskiego w Poznaniu (fot. Łukasz Cyraniak / iGol.pl)

Przygotowania do Euro to jednak nie tylko stadion. Ważnym aspektem dla kibiców, którzy wybiorą się na polsko-ukraiński turniej będzie możliwość dojazdu do miast, w których będą rozgrywane mecze, a także możliwość sprawnej komunikacji po tych miastach.

Sprawozdanie z prac nad infrastrukturą komunikacyjną możecie przeczytać tutaj: http://www.igol.pl/article,20312.html

Już jutro dalszy ciąg raportu z Poznania, a w nim przedstawimy przygotowania bazy hotelowej i infrastruktury rekreacyjnej w  stolicy Wielkopolski oraz imprezy towarzyszące poznańskim przygotowaniom do Euro 2012.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze