Przedłużony okres rejestracji


Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o przedłużeniu możliwości zapisywania się na losowanie biletów na tegoroczne Mistrzostwa Europy w Austrii i Szwajcarii. Kibice będą mogli rejestrować się na stronie www.KupBilet.pl do 9 marca 2008 roku.


Udostępnij na Udostępnij na

Witryna internetowa, na której można zapisywać się na losowanie biletów EURO 2008 od początku swojego działania sprawia wiele kłopotów. Możliwość otrzymania miejsca w internetowej kolejce graniczy z cudem. Wszystko dlatego, że spotkania reprezentacji Polski podczas czerwcowych Mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii cieszą się gigantycznym zainteresowaniem wśród polskich kibiców.

W związku z ogromnymi problemami, dotyczącymi dystrybucją biletów PZPN zorganizował dziś specjalną konferencję prasową. Władze Polskiej Federacji Piłkarskiej zdecydowały przedłużyć możliwość rejestracji na stronie KupBilet.pl do 9 marca 2008 roku. Pierwotnie okres zapisywania się na losowanie wejściówek kończył się 29 lutego br.

„Nikt nie przypuszczał, że będzie aż taki atak na komputery. Nie wytrzymałby tego żaden system. W związku z tym przedłużyliśmy do 9 marca możliwość zapisywania się na losowanie. Za zgodą UEFA zmodyfikowany zostanie regulamin zapisów, tak by uwzględnić tę zmianę” – powiedział rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński.

Na dzisiejszej konferencji poinformowano, że strona internetowa notuje codziennie ponad siedem milionów odwiedzin, a jak na razie do losowania zgłosiło się zaledwie dwieście tysięcy kibiców.

Komentarze
Damian Jursza (gość) - 16 lat temu

To skandal, że nie można normalnie kupić biletu! o 4
w nocy próbowałem i serwery wciąż zawalone. Masakra.

Odpowiedz
Dominik Mucha (gość) - 16 lat temu

Skandal to za mało powiedziane !!! Ja proponuję
zamienić nazwę nawetniewchodzbocieszlagtrafi.pl

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze