Polska vs Holandia – typy, analiza, zapowiedź


Polska i Holandia w jednej grupie – czy nasza reprezentacja ma szansę na wygraną?

24 maja 2024 Polska vs Holandia – typy, analiza, zapowiedź

Inauguracja Euro 2024 odbędzie się już 14 czerwca 2024 roku w Monachium, a debiutantem na ten imprezie będzie co ciekawe reprezentacja Gruzji. Polska poprzez losowanie trafiła do grupy D wraz z Holandią, Austrią i Francją. Są to mocni przeciwnicy, z których faworytami do awansu do fazy pucharowej jest Francja i Holandia. Czy Polska ma szanse w starciu z Holandią?


Udostępnij na Udostępnij na

Mamy nadzieję, że biało-czerwoni dadzą z siebie wszystko, zwłaszcza że ostatnia wygrana nad tą drużyną miała miejsce w 1979 roku, gdy na boisku mogliśmy widzieć m.in. Zbigniewa Bońka. Może być to niezwykle ciężkie zadanie, ponieważ reprezentacja Holandii to wciąż mocny zespół. Jednak zdarzały się przypadki, gdy nie wypadali najlepiej w tak dużych turniejach. Jakie zatem są typy na mecz Polska – Holandia?

Warto zaznaczyć, że typy będą zmieniały się wraz z rozpoczęciem poszczególnych spotkań. Mecz Polska vs Holandia rozpocznie się 16 czerwca o godzinie 15:00. Jakie są najpopularniejsze przewidywania? W typach 1X2 kurs na zwycięstwo Holandii wynosi 1.67, dla remisu 4.10, natomiast na wygraną Polski – 4.85. Na pytanie, czy obie drużyny strzelą bramkę, kurs na odpowiedź TAK wynosi 1.92, na NIE jest to 1.86. Popularnym typem jest podwójna szansa, na którą kurs 1/X to 2.14, ½ to 1.25 i X/2 to 1.20.

Typy bukmacherów – kto wygra Euro 2024 i czy Polska wyjdzie z grupy?

Miłośnicy piłki nożnej już zacierają ręce, gdyż już w czerwcu rozpocznie się Euro 2024. Polska trafiła do mocnej grupy, jednak to nie oznacza braku możliwości dotarcia do dalszego etapu turnieju. Niestety, ale biało-czerwoni nie należą do faworytów do wygrania tego turnieju. Zatem jaki zespół według typerów zostanie najlepszą drużyną na Starym Kontynencie? Oto typy na Euro według ekspertów!

Wśród faworytów w tegorocznym Euro 2024 znalazło się 5 topowych drużyn, znanych na całym świecie z prezentowania wysokiego poziomu gry. Na pierwszym miejscu plasuje się Francja, czyli aktualny mistrz świata, gdzie można znaleźć wiele cenionych piłkarzy. Kolejni są Niemcy, gospodarze Euro 2024, a zaraz za nimi Hiszpania. Na czwartym miejscu znajduje się Belgia, czyli niezwykle silna, zdeterminowana i gotowa na sukces reprezentacja. Na ostatnim miejscu zestawianiu plasują się Włochy, które, chociaż nie były obecne na Mistrzostwach Świata 2018, teraz wracają z mocnym składem i utalentowanym szkoleniowcem.

Aby skutecznie obstawiać mecze na Euro 2024, należy przede wszystkim skorzystać z usług sprawdzonego źródła. Legalnym i zarazem polskim bukmacherem, z licencją Ministerstwa Finansów jest Betfan, który każdego dnia zapewnia świetną rozrywkę. Dzięki ponad 1 500 000 zakładom miesięcznie zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających graczy.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze