Polska rozgromiła Maccabi!

Reprezentacja Polski pokonała Maccabi Hajfa U-23, aż 5:0. Bramki dla Polski zdobyli Tomasz Zahorski (hat-trick), Sławomir Peszko i Piotr Kuklis.

Reprezentacje Polski na prowadzenie wyprowadził już w 15. minucie meczu Tomasz Zahorski, który po ładnej akcji całego zespołu umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Dwadzieścia minut później zamieszanie w polu karnym Maccabi wykorzystał Sławomir Peszko. Pierwsza połowa gry zakończyła się wynikiem 2:0 dla Polski.

W 53. minucie na 3:0 podwyższył Tomasz Zahorski po świetnej asyście Dudzica. Kilka minut później Kulkis popisał się doskonałym strzałem z rzutu wolnego, lecz bramkarz Maccabi jakimś cudem wybił piłkę i w zamieszaniu dopadł do niej napastnik Górnika Zabrze, Tomasz Zahorski, który przewrotką skierował futbolówkę do siatki zespołu z Izraela.

Polska: Przyrowski (46 Stachowiak) – Rzeźniczak (46 Pawelec), Jodłowiec (46 Pazdan), Polczak, Wysocki (46 Król) – Rybus (46 Pawłowski), Danch, Majewski (46 Kuklis), Bandrowski (46 Lisowski) – Peszko (46 Dudzic), Zahorski