Polacy zagrają z Łotwą


22 grudnia 2011 Polacy zagrają z Łotwą

Powoli dowiadujemy się, z kim reprezentacji Polski zmierzy się bezpośrednio przed finałami Euro 2012. Podczas majowego zgrupowania w Austrii podopieczni Franciszka Smudy podejmować będą drużyny Słowacji i Łotwy.


Udostępnij na Udostępnij na

Od dłuższego czasu wiadomo, że nasi południowi sąsiedzi sprawdzą formę wybranków Smudy. Do tej pory nie wiadomo było, kto oprócz Słowaków zmierzy się z nami w ramach przygotowań do Euro 2012.

Wszystko wskazuje na to, że w Austrii zmierzymy się z Łotwą i Słowacją. O ile drugi przeciwnik był już wcześniej znany, o tyle czekamy jeszcze na potwierdzenie z łotewskiej federacji. Oba mecze odbędą się w Klagenfurcie powiedział dyrektor reprezentacji Polski Konrad Paśniewski.

Kibice reprezentacji Polski
Kibice reprezentacji Polski (fot. Hanna Urbaniak / iGol.pl)

Reprezentacja Polski przez 13 dni w austriackim Lienzu przygotowywać się będzie do finałów Euro 2012. 22 maja, jeśli Łotysze potwierdzą chęć rywalizacji, zagra z ich drużyną narodową. Cztery dni później dojdzie do meczu ze Słowacją.

Na kilka dni przed meczem otwarcia 23-osobowa kadra zmierzy się na stadionie Legii Warszawa z którąś z drużyn europejskich. W grę wchodzą reprezentacje Liechtensteinu i Malty.

 

Komentarze
~Arsenal ! (gość) - 12 lat temu

no to z pewnością ugramy coś ne euro grając z
takimi tuzami piłkarskimi

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze