Piszczek wraca do Polski ?


Łukasz Piszczek był jedynym piłkarzem Herthy Berlin, który trzymał wysoki poziom. Niestety w pojedynkę Polak nie mógł nic zdziałać i w efekcie jego klub spadł do drugiej ligi. Czy Łukasz zdecyduje się na zmianę barw klubowych?


Udostępnij na Udostępnij na

Łukasz Piszczek swojej przygody z niemieckim klubem nie może zaliczyć do udanych. Gdy w 2004 roku Hertha zdecydowała się wykupić pomocnika Zagłębia, nikt nie spodziewał się, że za parę tygodni Łukasz znów pojawi się w Lubinie.

W latach 2004-2007 Polak w barwach „Miedziowych” rozegrał 69 spotkań i zdobył 16 bramek. Dobre oceny, jakie zbierał Piszczek, sprawiły, że po zakończeniu sezonu 2006/2007 Łukasz znów wrócił do Berlina. Niestety słaba postawa kolegów sprawiła, że Hertha spadła do drugiej ligi. Co w tej sytuacji zrobi Piszczek?

Polakowi w czerwcu wygasa kontrakt i dzięki temu będzie wolnym zawodnikiem. W niemieckich mediach dużo mówi się o transferze do Borussii Dortmund, która powoli staje się „polskim” zespołem. W Dortmundzie występuje już Jakub Błaszczykowski, a na dniach nowym piłkarzem tego zespołu ma zostać Robert Lewandowski. Gdyby transfer Piszczka nie doszedł do skutku, to alternatywnym rozwiązaniem pozostaje powrót do Polski. Tutaj chrapkę na reprezentanta Polski ma Lech Poznań, który coraz poważniej liczy się z możliwością odejścia Sławomira Peszki.
 

Więcej informacji na http://bialoczerwoni.com.pl

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze