Pires krtykuje Domenecha


Kolejnym piłkarzem, który postanowił otwarcie skrytykować selekcjonera Francji Raymonda Domenecha, jest były reprezentant tego kraju Robert Pires.


Udostępnij na Udostępnij na

Pierwszym piłkarzem, który publicznie odważył się skrytykować Domenecha był Thierry Henry. Teraz głos zabrał Robert Pires, który już nie jest związany z reprezentacją. Piłkarz Villareal jest rozgoryczony obecną pozycją francuskiego zespołu i całą winą za ten stan obarcza trenera. Były reprezentant kraju twierdzi, że francuski szkoleniowiec jest po prostu niekompetentny i otwarcie podważa jego zdolności trenerskie.

Nie nauczysz się zbyt dużo, gdy Domenech jest trenerem. Nie wiesz w jakim kierunku masz się poruszać, nie wiesz na jakiej pozycji powinieneś grać. Tak było gdy jeszcze grałem i pewnie jest tak do teraz. W klubie każdy ma swoją rolę, gdy zostanie powołany i ma grać w koszulce reprezentacji nie wie, gdzie ma się podziać. Coś musi być nie tak. Ta drużyna jest najlepsza na papierze, dlatego to mnie najbardziej irytuje. Jeśli Francja nie pojedzie na Mistrzostwa Świata to będzie to wielka strata. – powiedział Pires.

Francuzi zajmują obecnie drugie miejsce i mają cztery punkty straty do prowadzącej w tabeli Serbii. W minioną sobotę dość nieoczekiwanie zremisowali z Rumunią 1:1.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze