Piotr Leciejewski chce grać dla Norwegii


Ten obecnie 26-letni bramkarz grający dla Brann Bergen stracił nadzieję na występy w seniorskiej reprezentacji Polski. W 2008 roku wyjechał z kraju. Od kilku lat gra w norweskim klubie, w którym wywalczył sobie mocną pozycję.


Udostępnij na Udostępnij na

Leciejewski nie przebił się do pierwszego zespołu w żadnej z drużyn na poziomie Ekstraklasy. We wszystkich ekipach zaliczył w sumie zaledwie 18 występów. Jeśli chciał profesjonalnie grać w piłkę, musiał zmienić klub, a najlepiej całe otoczenie. W taki sposób trafił do Norwegii. Znalazł tam pewne miejsce w bramce i ogólny szacunek. Na grę w naszej reprezentacji nie ma na co liczyć. Można powiedzieć, że na tej pozycji mamy wielu zawodników. Sam Leciejewski natomiast nie wyklucza gry dla Norwegii, jeśli dostałby taką propozycję.

Dlaczego nie? Jestem Polakiem i kocham swój kraj, ale jeśli otrzymam ofertę od norweskiego związku piłki nożnej, będzie to dla mnie ogromne wyróżnienie – mówi bramkarz. – Chciałbym występować w ważnych meczach na arenie międzynarodowej – dodaje.

Na razie brakuje mu jeszcze co najmniej dwóch lat do uzyskania paszportu. Wszystko jednak wskazuje na to, że oferta gry w reprezentacji Norwegii może być nadal aktualna.

Komentarze
~Piłkarzyk (gość) - 6 lat temu

Szkoda, że Smuda wgl nie zwraca na niego uwagi bo w
końcu to dobry bramkarz....zamiast Sandomierskiego
czy Fabiańskiego mógłby powołać właśnie
jego...

Odpowiedz
~Balagan (gość) - 6 lat temu

Piotrek wyrobil sobie marke zagranica i na jego
miejscu tez bym przyja propozycje gry dla Norwegii we
wlasnym kraju zostal zapomniany za to w obcym jest
gwiazda

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Możesz zalogować się swoim kontem FB, Twitter lub pisać jako gość.

Najnowsze