Pioli dementuje plotki


15 września 2013 Pioli dementuje plotki

Stefano Pioli jest uważany za jednego z najlepszych w swoim fachu we Włoszech. Wydaje się, że może on przejąć kadrę po mistrzostwach świata, lecz sam trener zaprzecza tym doniesieniom.


Udostępnij na Udostępnij na

Aktualnie reprezentację Włoch prowadzi Cesare Prandelli, lecz szkoleniowiec przyznaje, że może wrócić do piłki klubowej. Ma zamiar odejść po mistrzostwach w Brazylii, na które Włosi już się zakwalifikowali. Idealnym kandydatem wydaje się być Stefano Pili, który piastuje swoje stanowisko w Bolognie już od dwóch lat. Sam Pioli jest bardzo zadowolony z takich doniesień.

Stefano Pioli
Stefano Pioli (fot. forzaitalianfootball.com)

Słyszałem te plotki. Bycie branym pod uwagę do objęcia tak ważnego stanowiska jest bardzo dobre. Czuję, że jestem odpowiednim kandydatem do realizacji tego zadania. Jednak moje cele w planach krótko- i długoterminowych związane z profesjonalną karierą są inne, w szczególności te związane z Bologną.

Kolejnym kandydatem, który jest łączony z objęciem stanowiska trenera reprezentacji Włoch, jest Alberto Zaccheroni. Jednak on również ma obecnie posadę. Aktualnie prowadzi reprezentację Japonii i nie myśli o zmianie pracy.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze