Pele: Neymar mógł grać w Premiere League


W opublikowanym niedawno wywiadzie legenda światowego futbolu wyznała, że Neymar był bardzo blisko przenosin do Anglii w ubiegłym sezonie. Pele dodał również, że był on jednym z niewielu ludzi, którzy mu tego odradzali.


Udostępnij na Udostępnij na

Miałem to szczęście, że spotkałem go razem z prezentującymi go ludźmi oraz prezesem Santosu w zeszłym roku. W tamtym czasie pojawiła się dla niego szansa na grę w Anglii i ja byłem jednym z ludzi, którzy go od tego odwiedli, ponieważ był dopiero na początku swojej kariery, a tamtejsza liga jest zupełnie innabardziej fizyczna. W Barcelonie gra się więcej podaniami. Jej piłka jest bardziej techniczna, poza tym pojawiła się możliwość gry dla najlepszej drużyny na świecie razem z najlepszymi zawodnikami – oznajmił Pele.

W tym samym wywiadzie „Król Futbolu” ponownie musiał odpowiadać na pytanie, dlaczego nie przeniósł się do Europy. Pomimo zainteresowania ze strony takich klubów jak Real Madryt czy AC Milan Pele wolał pozostać w Santosie, który w tamtej chwili był według niego wielką drużyna ze wspaniałymi graczami.

Komentarze
~Joł (gość) - 9 lat temu

Chyba by go tam zmiazdżyli obrońcy.Takie chucherko
się do gry w Premier League nie
nadaje.PSEUDOGWIAZDECZKA

Odpowiedz
~KoRn (gość) - 9 lat temu

Gotze mu na start w Najlepszym klubie moze flaszke
0.7 postawic :) Barca byla najlepsza i nie jest. 07
zglos sie :)

Odpowiedz
~saDYSTA (gość) - 9 lat temu

VIVA BARCA KORN SEZONOWCU JEB A N Y

Odpowiedz
~xxx (gość) - 9 lat temu

korn temat o czym innym a ty ze szkopami wyskakujesz
jedz sobie do niemiec do zbierania śmieci jak ich
tak kochasz

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze