Pawłowski: Sześć kilo nadwagi Mili? Ja z nim nie jadłem


2 marca 2014 Pawłowski: Sześć kilo nadwagi Mili? Ja z nim nie jadłem

Śląsk Wrocław przyjechał do Krakowa, aby odebrać Cracovii trzy punkty w ramach 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy pod wodzą nowego trenera – Tadeusza Pawłowskiego. To się udało, jednak pojawił się problem z Sebastianem Milą.


Udostępnij na Udostępnij na

Tadeusz Pawłowski
Tadeusz Pawłowski (fot. Slaskwroclaw.pl)

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Śląska Wrocław, Tadeusz Pawłowski, skomentował doniesienia, które mówią o sześciokilogramowej nadwadze Sebastiana Mili. – To jest szok, ale ja przyszedłem we wtorek i ja z nim nie jadłem, nie? – odparł trener Śląska, rozbawiając zgromadzonych dziennikarzy. – Pracujemy nad tym. Mieliśmy rozmowę i mamy specjalną osobę, która zajmuje się dietą. Będziemy starali się doprowadzić Sebastiana do takiego stanu, żeby lepiej wyglądał dla obopólnej korzyści. Sebastian w optymalnej dyspozycji fizycznej na pewno nam pomoże.

W kontekście Sebastiana Mili pojawia się pytanie, czy jeśli były kapitan Śląska będzie gotowy pod względem zdrowotnym na mecz z Legią, to czy Tadeusz Pawłowski skorzysta z usług byłego reprezentanta Polski? – Sebastian we wtorek ma wrócić do treningu i mamy czas do niedzieli. Jeśli będę miał o jednego zawodnika dobrej klasy więcej, to tylko się mogę się cieszyć. Mila na polską ligę jest bardzo dobrym zawodnikiem i nie ma między nami żadnego konfliktu – zapewnił szkoleniowiec WKS-u.

Z Krakowa – Tomasz Weryński/iGol.pl

Najnowsze