Redakcja

Pierwsza edycja Pajor & Tarczyńska Cup już w czerwcu


W Uniejowie w dniach 10–12 czerwca odbędzie się ciekawy turniej dla młodych piłkarek z różnych roczników

18 maja 2022 Pierwsza edycja Pajor & Tarczyńska Cup już w czerwcu

Ewa Pajor i Agata Tarczyńska organizują pierwszą edycję Pajor & Tarczyńska Cup – turnieju dla młodych piłkarek z roczników 2008–2010. Zawody, w których wystartuje osiem drużyn z całej Polski, zostaną rozegrane w Uniejowie w dniach od 10 do 12 czerwca.


Udostępnij na Udostępnij na

Kompleks boisk im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie będzie w dniach od 10 do 12 czerwca areną zmagań młodych piłkarek z całej Polski – zawodniczki będą rywalizować w pierwszej edycji turnieju Pajor & Tarczyńska Cup.

– Chcemy dać młodym piłkarkom możliwość sprawdzenia się na tle rówieśniczek z całej Polski, a przy okazji zawarcia nowych przyjaźni i przeżycia fajnej przygody – powiedziała Ewa Pajor.

Jakub Witek: Uniejowska Akademia Futbolu stawia mocno na piłkarski rozwój dziewcząt (ROZMOWA)

Oprócz rywalizacji na boisku, do której przystąpi osiem drużyn z całej Polski, młode piłkarki będą miały okazję porozmawiać z Pajor i Tarczyńską, które jako ambasadorki będą przez cały czas obecne w Uniejowie.

– Celem naszego turnieju oprócz aspektów sportowych jest również popularyzacja piłki nożnej kobiet w Polsce – dodaje Agata Tarczyńska.

Start w turnieju Pajor & Tarczyńska Cup zapowiedziały m.in. drużyny Medyka Konin i Czarnych Sosnowiec. Kibice mają bezpłatny wstęp na zawody.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze